ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Креативні консультанти проєкту «Добрі сусіди – одна країна» продовжують розвивати місто Лисичанськ та пропонують цікаве рішення для перетворення фасаду та прибудинкової території житлового будинку за адресою: вулиця Володимира Сосюри, 354.

 

Зараз огороджувальні конструкції будівлі зазнали значного фізичного і «морального» зносу. Фасади облуплені, а рештки керамічної плитки становлять загрозу для мешканців та випадкових перехожих. Окрім того, на прибудинковій території встановлені МАФи та тимчасові споруди із розміщеними у них магазинами, аптекою та точками продажу кави. Це дає доступ до речей першої необхідності, але унеможливлює організацію дозвілля самих мешканців.

 

Проєктом креативного перетворення пропонується ужити ряд заходів із поліпшення візуального стану будинку і прилеглої території, забезпечення доступу до користування нею як зоною для занять спортом та проведення активного дозвілля. Зокрема, після попереднього очищення фасадів від залишків радянської керамічної плитки рекомендовано нанести на торцеві поверхні мурали із закликом до збереження довкілля. Окрім того, ці мурали ілюструватимуть загальні сімейні цінності та силу людської єдності. Для розширення прибудинкової території, відкриття виду з вікон мешканців перших 3 поверхів, а також для поліпшення візуального сприйняття запропонованих муралів рекомендовано перенести наявні МАФи на сусідні ділянки зон загального користування у придорожніх локаціях. На звільненому просторі варто розмістити спортивний майданчик зі снарядами для виконання різноманітних вправ та роботи із власною вагою. Це також дасть змогу облаштувати прогулянкові доріжки та зелені насадження з невисокими деревами та газонами.

 

Запропоновані заходи значно підвищать естетичну привабливість будівлі та дозволять урізноманітнити способи проведення дозвілля. Наявність додаткового спортивного майданчика поліпшить фізичний стан жителів, а зміст муралів зайвий раз нагадуватиме їм про важливі аспекти нашого буденного життя.

 

Ми завжди готові допомогти розробити креативні ідеї, які сприятимуть налагодженню добросусідських відносин, напрацювати урбаністичні і артідеї, а також розробити концепції унікальних перетворень громадських місць. Ваше місто може теж стати таким, яким його хочете бачите саме ви. Тож запрошуємо громади пілотних міст проєкту долучатися до процесу міського благоустрою.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».