ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Увага! Чудова новина;) Не встигли і око прищурити, а вже стартує другий етап конкурсу проєктних пропозицій з підвищення енергоефективності, впровадження відновлюваних та альтернативних джерел енергії, поліпшення комфорту й заощадження теплоти у закладі освіти.

Захід триватиме з 10 вересня по 10 грудня 2021 р.

Шарль Луї Монтеск'є наголошував, - «Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи.» А здобувати знання в комфортних умовах приємніше, з нашою підтримкою це ще й стане реальним. Призерів визначимо у двох номінаціях: «Лідер енергоефективності» та «Найкращі освітні технології». Грантова допомога становитиме до 150 000 грн, для призера у першій номінації та до 30 000 грн, отримають переможці другої, відповідно. Так, вам не показалось, переможців 2 номінації буде декілька;)

Шанс на грошову підтримку буде у кожного, і в учасників першого етапу та у новачків, для цього необхідні бажання і трохи старань:

  • Зареєструйте заклад освіти у нашому проєкті http://energyschool.org.ua/
  • Оберіть освітній курс на 2021/2022 навчальний рік та заповніть онлайн-форму.
  • Змонтуйте відеопрезентацію проєктної пропозиції. Тут слід проявити креативність і наочно продемонструвати, як поліпшити комфорт перебування у закладі освіти.
  • Підготуйте та надішліть на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку з описом основної ідеї вашої проєктної пропозиції та готову відеопрезентацію.
  • Опрацюйте матеріали навчального вебінару та візьміть участь у ZOOM-конференції, під час якої технічний експерт проєкту ДТЕК надасть консультації щодо висвітлених у матеріалах вебінару питань (дати конференцій будуть оголошені на сайті проєку).

Детальніше про умови участі та критерії оцінювання робіт написано тут.

*Вимоги до оформлення проєктної пропозиції надані у додатках А та Б до відповідного положення.

Увага! Додаток Б містить приклади ідей та змісту конкурсних пропозицій, будь ласка, уважно читайте умови, подібні до ініціатив, котрі підтримали у першому етапі, у другому фінансуватися не будуть.

Залучивши учнів до розробки проєктних пропозицій, ви зможете не тільки скоротити споживання енергоресурсів, а й поліпшити параметри мікроклімату, комфорт у приміщеннях закладів освіти, активізувати дослідницьку діяльність й заощадити тепло.

Компанія ДТЕК надійна, піклується про майбутнє України та підтримує ініціативну молодь морально і матеріально. Долучайтеся!