ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Як поперереджувати та вирішувати конфлікти, налагоджувати відносини, співпрацювати, захиститися від маніпуляцій? На ці та багато інших запитань 10 вересня отримали відповіді співвласники багатоквартирних будинків селища Станиця Луганська під час тренінгу «Методи і засоби попередження й конструктивного розв’язання конфліктів. Співпраця як альтернатива конфлікту», що проводився в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

 

Юлія Свєженцева, спеціалістка з питань залучення громадськості проєкту, розкрила основні аспекти конфліктів. Спікерка розповіла про базові техніки поведінки у ситуації конфлікту та особливу техніку, яка отримала назву «конфліктне айкідо», та на прикладах довела учасникам, що співпраця є єдиним способом багатіти кожному окремо і всім разом на довготерміновій основі.

 

Кадрія Сафіуліна, спеціалістка з питань залучення громадськості ініціативи «Добрі сусіди – одна країна», розповіла про фактори, які впливають на хід конфлікту, серед яких особливу увагу було приділено конфліктогенам. Пані Кадрія ознайомила присутніх із типами конфліктних сусідів і рекомендаціями щодо реагування на їхні суперечливі дії.

 

Учасники виконали практичні вправи, зокрема, з реагування на вербальну атаку та її рефреймінгу, а також з перефразування звернення до співвласників із закликом здати гроші на ремонт покрівлі, щоб у ньому не було конфліктогенів.

 

Учасники дали високі позитивні оцінки тренінгу:

«Отримана інформація допоможе працювати, жити без витрачання зайвої енергії, по-іншому ставиться до людей», — Лариса Кадатська.

«Ваш захід був дуже корисним для мене, особливо цікавою була вправа з реагування на вербальну атаку. Вперше познайомилася з конфліктним айкідо. Дякую за ваш тренінг!» — Любов Сімакіна.

«Було дуже цікаво, багато занять практичних, і я думаю, що це допоможе у моїй трудовій діяльності. Велике спасибі тренерам!» — Галина Лук’янчикова.

«Мені дуже сподобався тренінг і тренери. Робота була дуже плідною, допоможе у спілкуванні з оточуючими», — Олена Менабдішвілі.

«Дуже вдячна тренерам за корисну інформацію і позитивні емоції», — Наталія Борзенко.

«Усе було інформативно, цікаво, доступно, мотиваційно, була достатня кількість інтерпретацій, які допомогли засвоїти матеріал. Хотілося би зустрітися у майбутньому!» — Микола Соболєв.

«Спасибі за емоційну розрядку, корисну інформацію і потрібні думки, які ми почули!» — Ольга Осипченко.

«Відвідувала такий захід уперше. Дуже задоволена. Позитивні емоції. Нова і дуже корисна інформація. Дякую!» — Лариса Геворкян.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».