ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


А ми продовжуємо знайомити вас з ідеями креативних консультантів проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Цього разу пропонуємо вашій увазі цікаве рішення щодо перетворення парку у Приморському районі міста Маріуполя.

 

Об’єкт знаходиться у занедбаному стані. Пішохідне покриття практично зруйноване, а клумби заросли бур’янами. Майже відсутні садово-паркові меблі, скульптури тощо.

 

У рамках запропонованої концепції перевтілення передбачається оновлення дорожнього покриття із застосуванням плит та засипкою їхньої розшивки темним гравієм. Окрім того, планується відновлення клумб та газону для посадки й упорядкування декоративної рослинності, встановлення дизайнерських лавок із сучасними вбудованими сміттєвими баками, а також меморіальних стовпів для розміщення інформації історичного характеру. Забарвлення елементів паркового дизайну рекомендовано виконати блакитно-жовтим відповідно до кольорової гами державної символіки та атрибутики Укрзалізниці, оскільки парк знаходиться поблизу залізничних шляхів.

 

Цей парк повинен продемонструвати ефективність впровадження найпростіших заходів з міського благоустрою на занедбаних ділянках та територіях для висвітлення індустріальної складової історії регіону.

 

Разом ми зуміємо все, добрі сусіди! Ваші рідні місця можуть стати привабливішими, варто лише захотіти і докласти трішки зусиль. Усе залежить від вас, ваших амбіцій і бажання зробити місто  таким, яким його хочете бачити саме ви. Тож щиро запрошуємо громади пілотних міст проєкту долучатися до процесу міського благоустрою.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».