ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


З огляду на звернення потенційних учасників конкурсу з відбору ініціативних груп проєкту «Успішні ОСББ у режимі реального часу»  у цільових містах ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» - Бахмуті, Маріуполі, Попасній та Рубіжному ми подовжили термін прийому заявок до 30.09.21.

 

Нагадуємо, що за умовами конкурсу передбачено відбір у кожному із зазначених міст щонайменше по одній ініціативній групі (разом не менше чотирьох), які  створюватимуть об’єднання співвласників за експертного супроводу кращих спеціалістів проєкту «Добрі сусіди – одна країна». А новостворені ОСББ-переможці матимуть змогу впровадити заходи з поліпшення технічного стану своїх будинків та / або прибудинкової території на умовах співфінансування.

 

Від  Рубіжного надійшло аж чотири заявки ініціативних груп на участь у конкурсі. Ми також отримали дві заявки від уже створених ОСББ. Зрозуміло, що вони не відповідають умовам конкурсу і тому не розглядатимуться.

 

Шановні ініціативні групи! Подавайте заявки та перемагайте! Створюйте ОСББ за експертної допомоги і використовуйте можливість подбати про свою власність.

 

Положення про конкурс та інші документи.

 

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном 044-428-76-10 або ел. адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».