ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


15 вересня у Маріуполі розпочався дводенний семінар у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» для представників профільних структурних підрозділів органів місцевого самоврядування 15 міст-партнерів проєкту. Представники ОМС отримують актуальну інформацію з питань діяльності ОСББ та поліпшують навички ефективної комунікації з ініціативними групами.

 

Сергій Марчук, директор департаменту з питань розвитку житлового фонду та ремонтів комунальної власності ММР, зазначив: «Захід просто «вау»! Чому? Тому що дивлюся своїм колегам в очі і бачу, що у далеких 2016-2017 роках я виглядав так само, коли до нас приїздили представники більш прогресивних міст та ОСББ, щоб поділитися досвідом. Тоді мені здавалося, що все нереально, у нас так не вийде, це не про нас. А зараз я ділюся досвідом міста Маріуполь і бачу, що одна з найкращих програм [підтримки ОСББ] в Україні — це наша, бо вона не про слова, а про дії, про людей і за людей».

 

Олександр Корчма, представник міста Слов’янськ, яке є активним учасником проєкту, зауважив: «За декілька годин семінару вже дізнався про приклад ефективної комунікації, програми та проєкти підтримки ОСББ від директора департаменту з питань розвитку житлового фонду Маріуполя Сергія Марчука; створення і роботу ресурсних центрів підтримки ОСББ від Тетяни Орачевської, та як стратегічно планувати майбутню  конкурентоздатність громади від Вікторії Погорєлової. Чекаю на  ознайомчу екскурсію до будинків ОСББ після термомодернізації та можливість побачити ресурсні центри наживо».

 

На завершення семінару Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з питань розвитку ОСББ, ознайомила присутніх з поняттям ефективної комунікації ОМС зі співвласниками багатоквартирного будинку. А Дмитро Левицький, старший спеціаліст з адвокації ОСББ, розповів про ОМС як співвласника багатоквартирного будинку.

 

Саме зараз триває другий день семінару, тож слідкуйте за новинами, далі буде.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.