ТЕЛ.: (044) 428-76-10
М. КИЇВ, ВУЛ. ІГОРІВСЬКА 14А


Команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» пропонує своє бачення щодо перетворення парку відпочинку у кварталі Мирний у місті Сватове.

 

Сьогодні по суті взагалі не існує парку як такого. Це скоріше частково занедбана ділянка, заросла невисокими кущами та трав’яним покровом. При цьому рельєфу ділянки властиве рівномірне підвищення від під’їздної дороги до ліній електропередач, що живлять розташовані поблизу будівлі. Відтак, ділянку незручно використовувати під розміщення майданчиків для дітей, ігрових видів спорту чи активного відпочинку, стадіонів. Окрім того, торцевий фасад найближчої будівлі зазнав значного фізичного та морального зносу, а асфальтне полотно під’їздної дороги деформоване та з часом почало розтріскуватися.

Ми пропонуємо застосувати до цієї локації комплекс комбінованих рішень, що пожвавлять її візуальне сприйняття та змінять цільове призначення. Зокрема, під’їздну дорогу рекомендується зробити пішохідною зоною з велосипедними смугами. Покриття дороги варто оновити й нанести відповідну розмітку. Торцевий фасад найближчої будівлі може бути прикрашений яскравим і контрастним муралом. А от ділянку з похилим рельєфом пропонується перепланувати шляхом локального й незначного переміщення ґрунтових мас в її межах для формування невеличкого ландшафтного мініпарку із прогулянковими пішохідними доріжками, низькими й щільними газонами та невисокою придорожньою рослинністю.

 

Усе це дозволить змінити сприйняття мешканцями району цієї локації, перетворивши її на місце для пасивного відпочинку, піших та велосипедних прогулянок.

Добрі сусіди, ваші рідні місця теж можуть стати привабливішими, варто лише захотіти і докласти трішки зусиль. Пропонуйте ваші ідеї, ми із задоволенням їх розглянемо та запропонуємо креативні рішення. Тож щиро запрошуємо громади пілотних міст проєкту долучатися до процесу міського благоустрою.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».