тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


27 вересня у Дружківці відбувся захід для представників міської влади, громадських активістів та мешканців багатоквартирних будинків, де презентували шляхи реалізації перетворення міста.

 

Руслан Тормосов, керівник проєкту «Добрі сусіди – одна країна», презентував урбаністичні арт- та дизайн-рішення із креативного перетворення міст-учасників проєкту в рамках впровадження комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста», та сайт кампанії.

 

«Хочемо, щоб наше місто стало яскравим та красивим, тому ми із задоволенням розглянемо та обговоримо креативні ідеї», — закликала присутніх Ганна Бузова, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Володимир Скочко, спеціаліст з урбаністики, представив унікальні рішення для трансформації парку «Молодий» та громадського простору за адресою вул. Космонавтів, 62.

 

Сергій Пронкін, голова ГО «Нова Дружківка», запропонував звернути увагу на проєкти-переможці бюджету участі 2021 року: «Ці проєкти почнуть реалізовувати за кошти міського бюджету в наступному році. Тому запропоновані креативні ідеї стануть у нагоді».

 

Присутні брали активну участь в обговоренні, надихнулися креативними ідеями і навіть запропонували кілька власних із перевтілення Дружківки в унікальне урбаністичне місто схiдної України, яке стане більш привабливим не лише для мешканців, а й гостей громади.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».