тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Увага! Оголошуємо конкурс на створення окремого модулю онлайн платформи дистанційного навчання https://energyschool.org.ua/ з безкоштовним доступом для всіх закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) України.
 
Онлайн-модуль використовуватиметься для викладання навчального предмета «Збережемо довкілля разом» для учнів третього-четвертого класу початкової школи та передбачає викладення основного навчального матеріалу у вигляді коміксів, можливість використовувати навчальні графічні та відеоматеріали у всіх основних форматах, дає змогу проводити перевірку знань в ігровій формі; модуль передбачатиме два формати навчання:
 
- шкільний формат з учителем у віртуальному класі;
- самостійний формат для вивчення предмету учнем із залученням батьків.
 
Усі охочі можуть подати свої пропозиції не пізніше 18:00 18 жовтня 2021 року в електронному вигляді на адресу з копією на такі адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «Пропозиція до ЗПП №_ Р-03-21/1, грантова угода № RPP/2021/09/106/EC.
 
Більше деталей за посиланням - https://bit.ly/3aRtlYO