тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


19-20 жовтня у рамках навчальної кампанії для співвласників багатоквартирних будинків та представників органів місцевого самоврядування пілотних міст проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбудеться конференція та ознайомча поїздка «ОСББ та їхні асоціації: теорія та практика успіху».
 
Під час заходу обговорюватимуться питання житлового фонду України та ролі ОСББ в управлінні багатоквартирним фондом, розвитку багатоквартирного фонду та взаємодії органів місцевого самоврядування з ОСББ, а також декілька аспектів функціонування Асоціацій ОСББ та відбудуться виступи їх представників.
 
Додаткова інформація за телефонами +38 (067) 765 00 90, +38 099 758 8483 або ел. адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа – Вадим Кошманов, регіональний координатор від проєкту "Добрі сусіди - одна країна".
 
Щиро запрошуємо усіх бажаючих до участі.
 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».