тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Усі представники ОСББ мають вміти наводити лад у будинку, зберігаючи добросусідські відносини 7-8 жовтня у Сєвєродонецьку для мешканців міст Покровськ та Костянтинівка відбувся дводенний семінар «Як навести лад у будинку, зберігаючи добросусідські відносини і душевний спокій».

 

Роман Красюк, директор КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку», зазначив: «Кому, як не вам, потрібні знання, як навести порядок у будинку і при цьому не пересваритися зі співвласниками. Робота голів правлінь ОСББ є складною, вимагає значних витрат часу та енергії. Сподіваюся, що участь у семінарі буде для вас корисною. Наше агентство допомагає ОСББ консультаціями, надає їм різнобічну підтримку».

 

Кадрія Сафіуліна, старша спеціалістка проєкту з питань залучення громадськості, та Юлія Свєженцева, спеціалістка з питань залучення громадськості, обговорили питання соціальних технологій встановлення порядку в ОСББ, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, визначення і вирішення комунікативних проблем та профілактики професійного вигорання через управління емоціями. Спікери провели роботу у групах, під час якої допомогли присутнім на практиці визначити і вирішити ряд важливих питань, з якими щоденно доводиться стикатися головам правлінь ОСББ.

 

Юрій Сомов, член правління ОСББ «Уют» з м. Старобільск, відзначив: «На семінарі було дуже багато цікавої і корисної інформації. Усі учасники дуже уважно слухали, ставили запитання, на які лектори чітко відповідали і роз'яснювали на прикладах,  показували відео. Мені дуже сподобалося, усе було на вищому рівні».

 

Олена Сидоренко з ОСББ «Луч» м. Сєвєродонецьк поділилася враженнями: «У своїй роботі обов’язково буду користуватися отриманими знаннями при проведенні зборів, засідань правління та і просто, спілкуючись зі співвласниками».

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»