тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


8 жовтня у місті Краматорськ відбувся круглий стіл між представниками ОМС та активу ОСББ.

 

Під час спілкування представники ОСББ мали нагоду поставити питання та отримати розгорнуті коментарі начальника УЖКГ. Щодо особливостей отримання даних з реєстрів співвласників майна багатоквартирних будинків була обговорена пропозиція Андрія Літвіненко, координатора від ОМС, отримувати такі дані на безкоштовній основі у відділі приватизації майна. 

 

«Міська влада зацікавлена у підтримці руху ОСББ.  УЖКГ міста працює з питаннями, піднятими на наших зустрічах. Наприклад, з 1 жовтня від ОСББ вже не будуть вимагати укладання договорів на опломбування лічильників тепла, а відновлення та ремонт майданчиків для сміття потребує окремого внесення у програму» - наголосив Андрій Літвіненко.

 

Представники ОМС та голови правлінь ОСББ торкнулися  деталей створення робочої групи з розподілу коштів для програми підтримки ОСББ. Обговорили також форму та строки подання заявок для  участі.

 

Учасники цікавилися функціонуванням програм «Тепла оселя» та «Безпечне місто», вирішенням проблем видалення аварійних дерев, усунення наслідків розриттів внаслідок ремонтних робіт комунальних та приватних підприємств, облаштування у дворах будинків паркомісць.

 

Голови правлінь запросили на наступний круглий стіл Краматорського міського голову та   запланували його проведення вже цього місяця.

 

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

***

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»