тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


15 червня відбулася онлайн-конференція проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи. Рестарт. 8 хвиля», учасниками якої стали 64 представники (адміністрація, вчителі, учні та батьки) 38 закладів загальної середньої освіти з різних областей України. Конференція була присвячена організації та проведенню конкурсу проєктних пропозицій з підвищення енергофективності шкільних будівель та / або поліпшенню комфорту перебування у закладах освіти.

 

Основне дійство проходило у телестудії у м. Полтаві, де старший консультант із технічних питань ВБО "Інститут місцевого розвитку" к.т.н. професор Анатолій Колієнко виступив із презентаціями щодо основних засад ефективного використання енергії і ресурсів у будівлях шкіл, а також обгрунтовував ідеї конкурсних пропозицій. Інші спікери з компанії ДТЕК та Інституту місцевого розвитку, а також представники ЗЗСО приєдналися онлайн.


У конференції взяли участь директор Департаменту з регіональної політики компанії ДТЕК Вадим Галицький, менеджерка Департаменту з регіональної політики ТОВ «ДТЕК», канд. пед. наук Олена Бажановська, керівник Проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генеація» виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», доктор екон. наук, доцент Руслан Тормосов, старша консультантка із залучення громадськості, к.т.н., доцентка Кадрія Сафіуліна.
Учасники високо оцінили якість вебінару, його організацію, викладацьку майстерність спікера. Представники шкіл налаштовані на перемогу у конкурсі! Дивіться і самі переконаєтеся в цьому - https://bit.ly/3h1324B!