тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


logo esp header  

 

 

У грудні 2021 року ВБО «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) розпочав реалізацію нового проєкту «Створення сталої платформи для розбудови спроможності у секторі централізованого теплопостачання», який впроваджується за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки. За вісімнадцять місяців організація має розробити та наповнити інформацією онлайн-платформу та розпочати проведення тренінгів.

 

Цільова аудиторія Платформи – підприємства сектору централізованого теплопостачання (ЦТ), та органи місцевого самоврядування (міські адміністрації), які прагнуть розвинути свій потенціал щодо функціонування та управління сектором ЦТ.

 

Реалізація проєкту передбачає:

  • Створення онлайн-платформи для розміщення освітньої інформації з питань діяльності та управління сферою ЦТ (зокрема, щодо розробки системи ЦТ, регулювання та управління теплопостачальними підприємствами, тарифної політики, енергоефективності та технологічних покращень, а також підвищення якості обслуговування споживачів).
  • Поповнення бібліотеки вже наявної інформації та ресурсів у сфері ЦТ матеріалами розроблених у рамках проєкту курсів, вебінарів, тренінгів та інших заходів (актуальні для України).
  • Проведення спеціальних тренінгів для підприємств ЦТ та органів місцевого самоврядування.
  • Розробку бізнес-плану забезпечення сталого функціонування онлайн-платформи з розбудови спроможності у секторі ЦТ.

До підготовки навчальних матеріалів та проведення тренінгів будуть залучені провідні фахівці ІМР та міжнародні експерти. Навчальні матеріали та тренінги охоплять ключові аспекти діяльності теплопостачальних підприємств.

 

Очікується, що новостворена платформа стане надійним і змістовним джерелом інформації щодо актуальних питань розвитку системи ЦТ, слугуватиме майданчиком для професійного спілкування, обміну думками та досвідом, отримання методичних рекомендацій щодо вирішення проблемних питань. Користувачі онлайн-платформи стануть активними учасниками навчального процесу, генераторами ідей щодо реформування сфери централізованого теплопостачання на засадах енергоефективності, ринкових відносин, формування партнерських відносин зі споживачами.

 

Запрошуємо до співпраці всі зацікавлені сторони: підприємства ЦТ, органи місцевого самоврядування, громадські організації, професійні об’єднання. Охочі отримувати інформацію про заходи проєкту можуть залишити свої контактні дані, заповнивши онлайн-анкету за посиланням. За додатковою інформацією звертайтеся за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном (044) 428-76-10.