тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Для всіх небайдужих оголошуємо конкурс мініпроєктів серед ОСББ та некомерційних громадських організацій 14 цільових міст ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» для підтримки креативного перетворення міського громадського простору.

Конкурс впроваджуватиметься у 3 етапи, за результатами яких учасники матимуть можливість вибороти до 100 000 грн.

Перший етап конкурсу триватиме з 11 січня до 20 лютого 2022 року. За результатами першого етапу конкурсна комісія організатора оцінить подані заявки та визначить до 5 переможців конкурсного відбору. Кількість відібраних переможців залежатиме від кількості та якості поданих на конкурс заявок.

Таким чином, чим раніше подана заявка, яка підготовлена з належним рівнем якості, тим більше шансів у конкурсанта бути відібраним до переліку переможців конкурсу.

Завершення конкурсу – 20 квітня 2022 року.

Ми завжди допомагаємо найактивнішим! Кожен матиме можливість отримати підказки наших профільних спеціалістів та виправити помилки!

Наша команда підтримає не менш ніж 10 проєктів. Ініціативи можуть бути різними, перевагу для отримання грантової підтримки матимуть проєкти, які передбачають або сприятимуть комплексному благоустрою територій загального користування у цільових містах грантової активності з інтеграцією артоб’єктів, мають практичну користь для містян, поліпшують комфортність мешкання та рівень морального задоволення жителів та гостей міст, ефект від реалізації яких був би відчутним і помітним на рівні міста.

Щоб полегшити роботу учасникам, ми надали приклади змісту мініпроєктів, що містяться у положенні.

А щоб ми підтримали ваш проєкт, потрібно:

1) заповнити та подати заявку - додаток В, де конкретно та реалістично описана основна ідея проєктної пропозиції та

2) надати обґрунтування, чому саме ваш проєкт має бути підтриманий.

3) до заявки додати підписаний уповноваженою особою та завірений печаткою супровідний лист, а також установчі документи.

Увага! Додатковою перевагою будуть файли або посилання на візуалізацію проєктної ідеї.

У процесі підготовки мініпроєктів учасники мають право звертатися у разі потреби за допомогою до експертів ініціативи «Добрі сусіди – одна країна», а також отримати додаткову інформацію через регіональних координаторів:

Маріуполь, Покровськ: Вадим Кошманов, тел. +38 (067) 765 00 90, +38 050 471 7297 або ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Попасна: Дмитро Євтушенко, тел. +38 (095) 080 26 77, 096 126 16 17 або ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Костянтинівка, Торецьк, Бахмут: Вікторія Скоромець, тел. +38 (099) 476 46 56 або ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Краматорськ, Слов'янськ: Ася Бикова, тел. +38 (095) 775 0223 або ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Станиця Луганська: Анатолій Мужиченко, тел. +38 (050) 042 2988 або ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Сватове, Старобільськ: Оксана Очкурова, тел. +38 (050) 638 7628 або ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк: Юлія Самойлова, тел. +38 (099) 9 291 164 або ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пакет файлів, який складається із заявки (у MS Word), супровідного листа (підписаного уповноваженою особою, засвідченого печаткою (за наявності) у форматі PDF або JPG) та установчих документів організації конкурсанта (у форматі PDF або JPG, відповідно до переліку), має бути надісланий в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією місцевому координатору, який відповідає за цільове місто. У темі листа слід вказати «конкурс мініпроєктів / [Назва організації]».

Усі деталі у положенні.

Ми із задоволенням підтримаємо найкращі проєкти та покращимо громадський простір вашого міста! Подавайте заявки та перемагайте, а ми підкажемо, як краще це зробити!