тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


16 вересня відбудеться онлайн-семінар «Вітчизняний та міжнародний досвід реконструкції житлових і громадських будівель на територіях міст та населених пунктів, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій».

 

Багато населених пунктів України зазнали і продовжують зазнавати значних ушкоджень, а інколи і повного руйнування у зв'язку з бойовими діями. Унаслідок цього страждають мільйони наших співвітчизників, залишаючи свої помешкання і робочі місця та вимушено переміщуючись у сусідні регіони в пошуках тимчасового прихистку. Однак, це триватиме не завжди, і коли ситуація стане прогнозованою та/або контрольованою, люди почнуть масово повертатися, прагнучи до відновлення рідних домівок та улюблених місць роботи й дозвілля.

 

Під час вебінару презентують комунікаційну кампанію «Нове життя старої домівки», яка спрямована на відновлення житлового та громадського простору у містах, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій. Спiкери – керівник проєкту «Добрі сусіди – одна країна»  Руслан Тормосов, д-р екон. наук та консультанти ініціативи Володимир Скочко, спеціаліст з будівництва та урбаністики, д-р техн. наук, професор, та Олександр Шевченко, спеціаліст з дизайну, архітектури та просторового планування. Вони також розкажуть  про допомогу при розробці концепцій відновлення, реконструкції, переоснащення, реставрації та/або реорганізації внутрішнього простору житлових багатоквартирних та громадських будівель, а також прибудинкових територій, внутрішніх дворів, парків та інших місць громадського дозвілля.

 

Разом з експертами учасники обговорять упровадження цієї кампанії - вiд аналітики, інформування та збору даних, до підготовки концепцій відновлення та реконструкції житлових і громадських будівель та просторів, та розробки графічного каталога концепцій у форматі «було–стало–буде».

 

Попередній досвід відновлення України, а також відбудови Європи та Азії, дуже різноманітний і дає багато уроків, і може бути застосований у післявоєнному відродженні України. Тож поговоримо і про вітчизняний, і про міжнародний досвід реконструкції житлових і громадських будівель.

 

Реєстраційна форма: https://forms.gle/UwypdPHvPhdqjcPq6

 

Початок – о 10:00, підключення учасників – з 09:30 за посиланням, яке надійде після реєстрації. Запити про додаткову інформацію для ЗМІ можна надсилати на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

*****

Ініціатива «Добрі сусіди – одна країна» — це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Проєкт виконується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Youtube

Telegram-каналі 

та на сайті: https://osbb-ok.org.ua/.