тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Увага! Стартує челендж «Добра дія для сусіда» серед населення підконтрольних уряду територій Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Харківської та Херсонської областей. Тепер ми живемо в умовах війни, тому важливо сприяти розвитку культури добросусідства, підтримці соціальних, екологічних, патріотичних заходів, покликаних підвищити згуртованість населення та сприяти спільному вирішенню міських проблем.

Ініціатива впроваджується на добровільних засадах і є відкритою для населення цільових міст ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» відповідно до географії челенджу.

Терміни проведення заходу з 05 грудня 2022 року до 05 січня 2023 року.

Щоб взяти участь, пропонуємо здійснити добру дію для своїх сусідів.

Наприклад:

- навчити правильно сортувати відходи;

- організувати суботник чи прибирання території;

- підтримати та допомогти літнім людям;

- провести інформаційні заходи з порадами щодо енергозбереження;

- долучитися до благоустрою, озеленення.

Результат зафіксувати на фото чи змонтувати відео процесу, після чого розмістити у соціальних мережах Telegram, TikTok, Facebook чи Instagram з хештегом #добра_дія_для_сусіда

Надіслати матеріали можна і на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа слід вказати «Добра дія для сусіда / [ПІБ конкурсанта]».

❗️Надішліть будь ласка контактні дані учасників в приватні повідомлення наших офіційних соціальних мереж, щоб ми могли зв’язатися з переможцями.

У якості призового фонду передбачені брендований інструментарій, одяг для здійснення господарських робіт, тримери для трави, тачки; брендовані футболки, світшоти, кепки, екосумки; медичні маски, термоси, бездротові навушники, портативні зарядні пристрої.

Більш детальний опис челенджу міститься у положенні.

Разом ми сила, котра переможе! Долучайтеся.