тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Війна зруйнувала частину наших домівок, завдала значної шкоди для важливої інфраструктури України, перервала навчальний процес у деяких громадах, у т.ч. і у Тростянецькій ОТГ, який і досі не відновився повною мірою. Але війна не зламала українців та породила величезне бажання відновити нашу країну і зробити її ще кращою.

 

Саме тому , який фінансується Фондом «Партнерство за сильну Україну».

 

Так, на запит Тростянецької ОТГ було визначено три ЗНЗ, які потребують першочергового відновлення: ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради, Буймерська школа (корпус №2 ЗЗСО №5), Станівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради. Заходи, що передбачені для шкіл, включають, залежно від об’єкту, заміну вікон та вхідних дверей, ремонт системи теплопостачання, спорудження найпростішого модульного укриття.

 

Але усі ініціативи потребують підтримки з боку персоналу та учнів пілотних шкіл Тростянецької ОТГ. Саме тому пропонуємо їм опанувати курси з енергоефективності та житлово-комунального управляння через платформу дистанційного навчання https://energyschool.org.ua/.

 

Приєднуйтеся до нас, слідкуйте за новинами! І що б там не було, пам’ятайте, що наше багатство і джерело сили — єднання, активна громадянська позиція та незламна віра у перемогу!