тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


24 березня у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» підписано меморандум про співпрацю між Тростянецькою міською радою та ВБО «ІМР». Проєкт фінансується міжнародним фондом «Партнерство за сильну Україну».

 

Під час робочої зустрічі учасники обговорили шляхи співпраці, визначили, що ВБО «ІМР» сприятиме плануванню, підготовці, фінансуванню та впровадженню проєктів енергоефективної реновації в міській школі №5 (ЗЗСО №5) та корпусі №2 ЗЗСО №5 в с. Буймер.

 

Далі будуть виконані роботи, для яких уже підготовлена тендерна документація, а саме: 

- заміна вікон та вхідних дверей в ЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради (корпус №2 ЗЗСО №5); 

- заміна електрообладнання харчових блоків в Тростянецькій школі №5 (ЗЗСО №5) та корпусі №2 ЗЗСО №5 в с. Буймер; 

- реконструкція системи опалення у ЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради (корпус №2 ЗЗСО №5); 

- розробка проєктно-кошторисної документації для будівнитцва модульного укриття на 50 осіб для Станівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради.

 

Також школярі Тростянецької громади зможуть опанувати знання з енергоефективності, екології та житлово-комунального управління через платформу дистанційного навчання https://energyschool.org.ua/ 

 

Тож маємо надію, що 1 вересня 2023 року Станівські школярі сядуть за парти. Приєднуйтеся до нас, слідкуйте за новинами! І що б там не було, пам’ятайте, що наше багатство і джерело сили — єднання, активна громадянська позиція та незламна віра у перемогу!