тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Друзі, ви вже знаєте, що у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» школярі Тростянецької громади зможуть опанувати знання з енергоефективності, екології та житлово-комунального управління через платформу дистанційного навчання https://energyschool.org.ua/ 

 

"Енергоефективні школи: нова генераці" - унікальний в Україні шкільний освітній проєкт на базі авторської онлайн-програми дистанційного навчання, що сприяє процесу підвищення енергетичної ефективності у секторі споживання енергії шляхом виховання свідомих і обізнаних споживачів, формування відповідальних власників своєї квартири та будинку, лідерів енергоефективності, знавців житлово-комунального управління, серед широких верств населення України громадянської свідомості та «запиту на енергоефективність». У проєкті бере участь 2705 ЗЗСО, що становить понад 16% загальної кількості українських шкіл, які вже засвоїли такі курси:

 

«Абетка з основ житлово-комунального управління». Створений для 9-11 класів, формує навички ресурозбереження та раціонального споживання житлово-комунальних послуг. Практичний його компонент побудований у формі ділової гри «Розумний будинок» – віртуального багатоквартирного будинку, де кожен учень має своє житло і виконує роль співвласника у ОСББ.

 

«Основи енергопостачання та енергозбереження». Розроблений для 6-8 класів, головною метою курсу є виховання свідомого та відповідального майбутнього споживача енергоресурсів.

 

«Мій енергоефективний будинок». Створений для 4-го класу, метою якого є формування житлово-комунальної грамотності та відповідального енергоспоживання серед учнів початкової школи.

 

«Збережемо довкілля разом» - навчально-ігровий курс екологічного спрямування для учнів 4-го класу, що допомагає формуванню в учнів ціннісного ставлення до природного середовища, водних та енергетичних ресурсів для забезпечення якісних і комфортних умов проживання; усвідомлення ними важливості енергозбереження та переходу на альтернативні джерела енергії для захисту довкілля та життя на Землі.

 

Нумо разом піклуватися про майбутнє України та наближувати нашу спільну перемогу!