тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Чи часто ми замислюємось над речами, які постійно нас оточують? Наприклад, про роль, яку відіграють вікна у нашому житловому просторі. Саме через них ми сприймаємо світ навколо себе. Крізь вікна у помешкання надходить світло, вони захищають нас від холоду, вітру і дощу. Вони доповнюють інтер’єр приміщення і можуть бути витвором мистецтва.

 

Більшу частину дня сучасна людина проводить у закритих приміщеннях. Вікно ─ це портал між зовнішнім і внутрішнім світом людини. Світло у наших вікнах – не лише спосіб поповнення організму вітамінами, а й промінь надії на краще.

 

А ще вони є найбільш вразливою частиною зовнішніх огороджень квартири чи будинку для проникнення і втрати теплоти з наших помешкань у довкілля. Вікна є причиною до 40% втрат теплоти від загальних втрат тепла будинком.

 

Бажаєте більше знати про металопластикові вікна? Читайте матеріал наших профільних спеціалістів.

****

Матеріал підготовлено ВБО «Інститут місцевого розвитку» у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» за фінансової підтримки Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. #вікна #металопластикові_вікна #ІМР #ТростянецькаОТГ #енергоефективність