тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Більшість українців вже зіштовхнулися із проблемою відключення електроенергії. Регулярні ворожі обстріли електрогенерувальних потужностей залишають нас без світла та води, з перебоями працюють мобільний зв’язок та Інтернет. Хоча наші героїчні енергетики оперативно відновлюють зруйноване електротехнічне обладнання, проте час замислитися, а як же ми поводимося з таким дорогоцінним енергоресурсом як електрика.

 

Чи не буває так, що ми бездумно витрачаємо електроенергію, і це позначається на сімейному бюджеті ─ більше споживаєш, більше платиш; на стані довкілля ─ щоб отримати електрику, на електростанціях спалюють паливо, що супроводжується шкідливими викидами в атмосферу. І, нарешті, наше марнотратство негативно впливає на досягнення Україною енергетичної незалежності. 

 

Спробуймо розібратися, як зменшити витрати електроенергії при користуванні електричними приладами, які суттєво полегшують нам життя, але споживають чимало електрики.

****

Матеріал підготовлено ВБО «Інститут місцевого розвитку» у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» за фінансової підтримки Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.