тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


На початковому етапі відновлено роботу з містами Бровари та Вінниця.

 

Для актуалізації проєктів, які були розроблені при підготовці техніко-економічного обґрунтування, консультант Програма SUDH Анатолій Колієнко здійснив робочу поїздку в м. Бровари. За результатами поїздки було підготовлено 5  пропозицій (напрямків) щодо модернізації системи централізованого теплопостачання у місті Бровари.

 

25 квітня відбулася робоча нарада за участі представників НЕФКО, СВЕКО, міської ради та теплопостачального підприємства м. Бровари, на якій консультанти ІМР презентували ідеї потенційних інвестиційних проектів. Вони, зокрема, стосуються об’єднання теплових мереж, заміни теплових мереж, встановлення біопаливного котла та конденсаційного теплообмінника, реконструкції системи відпуску теплової енергії. Впровадження цих ідей має підвищити надійність системи централізованого теплопостачання, оптимізувати гідравлічний режим роботи мережі, скоротити непродуктивні втрати теплової та електричної енергії, перейти до кількісного регулювання відпуску теплоти, знизити негативний вплив на довкілля та закласти основу для відновлення гарячого водопостачання у місті.

 

Учасники наради обговорили запропоновані ідеї та визначилися з подальшими кроками. Розпочато роботу над підготовкою звіту, у якому буде більш детально описано інвестиційні проекти, визначено їхню економічну ефективність, екологічні та соціальні наслідки.

 

Заступник міського голови п. Петро Бабич щиро подякував представникам компанії НЕФКО та команді Програми SUDH за відновлення роботи, а також запевнив у готовності міста та теплопостачального підприємства активно співпрацювати для реалізації Програми та надавати всебічну підтримку.

 

Своєю чергою Інститут місцевого розвитку щиро дякує компанії НЕФКО за те, що у такі складні для України часи віднайшли можливість продовжити реалізацію Програми SUDH та надати таку важливу фінансову підтримку для сфери централізованого теплопостачання.