тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Вітаємо, друзі!

 

 

Усі ми розуміємо, що сьогодні, як ніколи, важливими є уміння кожного українця економити енергоресурси. Тож 15 червня ми завершуємо навчання 2022-2023 н. р. та підбиваємо підсумки. А улітку продовжимо виконувати свою місію – навчати нову генерацію дотримуватися енергетично та екологічно грамотної поведінки та стилю життя, популяризувати ідеї енергозбереження та ощадливого ставлення до енергоресурсів серед учнів, вчителів, батьків, родичів та знайомих.

 

Тут на вас чекають літні курси із призами для найкращих учнів, конкурс «Школа незламності», мета якого підтримати практичні ініціативи учнів, спрямовані на пом’якшення наслідків дефіциту енергоресурсів, адаптацію дітей та дорослих до нових умов, спричинених війною.

 

Також ми плануємо продовження експерименту «Формування компетентностей з питань енергоефективності» для низки закладів освіти Дніпропетровської області. Нагадаємо, що навчання у рамках Energyschool можливе дистанційно і навіть на канікулах, на карантині або в умовах воєнного стану. Тому приєднуйтеся до нас, реєструйтеся на https://energyschool.org.ua/ вже зараз! Зробімо країну енергоефективною разом. Усе буде Україна!