тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Чи знали ви, що два заклади освіти Тростянецької ОТГ вже отримали сучасне обладнання харчоблоків? Чому? А тому, що в них для приготування їжі та миття посуду понад 15 років використовується морально та фізично застаріле електромеханічне та посудомийне обладнання.

 

Зазначимо, що заклад загальної середньої освіти (ЗЗСО) І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти №5 (корпус №2), що розташований у с. Буймер, та ЗЗСО І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти №5 визначені керівництвом громади, як опорні для влаштування пунктів обігріву, що мають розпочати функціонування у разі довготривалої зупинки централізованого теплопостачання.

 

Відповідно до реформи 2020 р. «ЗнаЇмо» (коли ми знаємо, що їмо), завданням наступних років є якісна зміна системи шкільного харчування. Зміна технологічних процесів харчування у школах залежить від наявності сучасного обладнання. Нове обладнання для їдальні сприятиме раціональному та здоровому харчуванню кожного навчального дня. Тобто шкільне меню стане різноманітнішим, а страви готуватимуться швидше та якісніше.

 

Усі деталі.

 

****

Матеріал підготовлено ВБО «Інститут місцевого розвитку» у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» за фінансової підтримки Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.