тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Війна триває, ЗСУ захищають кожного українця, нашу державу та національну ідентичність, на частині територій ведуться бойові дії, уся територія України зазнає ворожих бомбардувань та обстрілів. На жаль, за час повномасштабного вторгнення багато закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) було пошкоджено, а деякі з них повністю знищено.

 

Під час відновлення зруйнованих ЗЗСО та будівництва нових ми обов'язково повинні враховувати, що в кожному з них має бути сховище, що відповідає визначеним для будівель цивільного захисту вимогам. А головне під час навчання та роботи – це життя та здоров'я учасників освітнього процесу, тож перша вимога – це їхня безпека.

 

Саме тому у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ», який виконує ВБО «Інститут місцевого розвитку» та фінансує Фонд «Партнерство за сильну Україну», з-поміж іншого, планується спорудження модульного укриття на території Станівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради. Яким воно буде, читайте у нашій публікації.

****

Матеріал підготовлено ВБО «Інститут місцевого розвитку» у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» за фінансової підтримки Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.