тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Війна зруйнувала частину наших домівок, завдала значної шкоди для важливої інфраструктури України, перервала навчальний процес у деяких громадах, але не зламала українців та породила величезне бажання відновити нашу країну і зробити її ще кращою.

 

На запит Тростянецької ОТГ було визначено три ЗНЗ, які потребували першочергового відновлення: ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради, Буймерська школа (корпус №2 ЗЗСО №5), Станівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради, де впроваджено енергоефективні заходи. В одній школі здійснено заміну вікон та вхідних дверей, ремонт системи теплопостачання. У двох закладах освіти виконано заміну електрообладнання харчових блоків. У Станівському ЗЗСО планується спорудити найпростіше модульне укриття.

 

Школярі Тростянецької громади опанували знання з енергоефективності, екології та житлово-комунального управління. Загальна кількість учнів 12 навчальних закладів громади - 388, вчителів - 62.

 

Для залучення до проєкту більшої кількості жителів громади було розроблено інформаційну кампанію, у рамках якої підготовлено низку аналітичних матеріалів з енергоефективними порадами, публікації про перебіг проєкту та проведено вікторину. За результатами кампанії охопленість становить понад 3 300 000 читачів (20 публікацій) лише у соціальних мережах.

 

Піклуймося й далі про енергоефективне майбутнє України. Та завжди памʼятаймо, що наше багатство і джерело сили — єднання, активна громадянська позиція та незламна віра у перемогу.

****

Ініціатива реалізується ВБО «Інститут місцевого розвитку» у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» за фінансової підтримки Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.