тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Дорогі друзі, презентуємо вам унікальну грантову ініціативу «Громада – влада: діалог, довіра, дія», яка реалізується за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Грантова діяльність передбачає: розширення та інституалізацію взаємодії громадян і груп громадянського суспільства з органами місцевої влади, зміцнення взаємної довіри через впровадження для ОМС і громадськості освітнього, інформаційного й інституційного забезпечення партисипативних процесів та експертну допомогу у розв’язанні конкретних проблем цільових територіальних громад на підконтрольних українському уряду територіях Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської Одеської та Харківської областей.

 

До виконання ініціативи залучені найкращі фахівці ІМР, які втілюватимуть широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію для розвитку конструктивного діалогу та налагодження партнерства між громадою і владою.

 

Важливими складовими ініціативи є медіакампанія з актуалізації партисипативних та ситуативних цінностей, освітньо-інформаційна кампанія для активізації залучення заінтересованих сторін, тренінги для ОМС, організацій громадянського суспільства та місцевих активістів. Слідкуйте за оновленнями щодо навчальних можливостей та отримання інституційної й адвокаційно-консультативної підтримки у вашій громаді. Запросимо некомерційні організації взяти участь у конкурсі з подальшим висвітленням кращих практик та історій успіху переможців у публікаціях та відеоматеріалах. 

****

Реалізація ініціативи стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Інститут місцевого розвитку реалізує проект «Громада – уряд: діалог, довіра, дія» за підтримки проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».