тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


26 березня відбувся шостий (останній) безкоштовний вебінар за третьою навчальною програмою «Форми та інструменти адвокації спільних інтересів перед органами влади» в рамках ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія». Цільова аудиторія – представники організацій громадянського суспільства (ОГС), внутрішньо переміщені особи, співвласники багатоквартирних будинків, активні громадяни та ін.

 

На початку заходу усі охочі представили домашнє завдання — приклади «точок монтування» партисипації, процесу підготовки та прийняття рішень місцевого значення. Далі Вікторія Погорєлова, старша спеціалістка з соціальної мобілізації ВБО «Інститут місцевого розвитку», розкрила тему «Місцевий бюджет і місцеві програми» (програма заходупрезентація, відеозапис). Лекторка розповіла про логіку бюджетування, програмно-цільовий метод в бюджетному процесі. Спікерка ознайомила слухачів з точками впливу та вікнами можливостей щодо порядку підготовки та прийняття місцевого бюджету. Пані Вікторія на прикладах представила звітність і варіанти доступу до інформації про виконання місцевого бюджету. Особливу увагу було приділено податковим питанням, які є інструментом й аргументом адвокації.

 

Пані Світлана з м. Харків зазначила: «Дякуємо вам усім за можливість отримати цю інформацію. Бо це ваш досвід, час та бажання навчити інших. Інформації багато, треба все розкласти по полицях, а далі застосовувати на практиці».

 

Запрошуємо представників ОГС взяти участь у четвертій професійній програмі підвищення кваліфікації, яка розпочинається 2 квітня, – «Соціальні технології успішної реалізації громадських ініціатив». Реєстраційна форма: https://forms.gle/tzf4hQrRS48jchoX6.

 

Долучайтеся до наших наступних програм та заходів, отримайте сертифікати про підвищення кваліфікації, станьте рушійною силою вашої громади. Разом робитимемо усе можливе для розвитку громад України!

*****

Реалізація ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт виконує Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на сторінках в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
YouTube

Telegram-каналі 

та на сайті https://osbb-ok.org.ua/.