тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


28 травня 2024 р. ТОВ «Інститут місцевого розвитку» провів консультаційний онлайн-захід у форматі «запитання – відповіді» на тему «Актуальні питання формування та встановлення тарифів на теплову енергію на 2024-2025 рр.».

 

На початку заходу консультанти ІМР зробили огляд змін релевантного законодавства. Основна частина вебінару була присвячена роз’ясненням та відповідям на запитання учасників, які були надіслані заздалегідь. Фахівці ІМР також розглянули приклади та практичні ситуації.

 

Загалом у вебінарі взяли участь спеціалісти фінансово-економічних, виробничих служб та служб реалізації/збуту теплопостачальних підприємств та представники органів місцевого самоврядування з 49 населених пунктів України.

 

Захід дав змогу фахівцям сектору теплоенергетики обмінятися думками, знаннями та досвідом.

 

Учасники високо оцінили проведений вебінар.

 

«Ваша робота завжди на найвищому рівні. Усе чітко, конкретно, корисно і актуально. Дякуємо за вашу працю», – відмітила начальниця планово-економічного відділу ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

 

«Як завжди, професійно. Дякую за можливість зібратися онлайн у воєнний період та обговорити зі спеціалістами ІМР актуальні питання тарифоутворення у сфері теплопостачання; отримати досвід щодо проблемних питань суб’єктів господарювання при формуванні тарифів», – відгукнулася заступниця начальника управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій КМДА.

 

«ТОВ «Краматорськтеплоенерго» висловлює подяку за проведений інформаційний захід. Гарна подача, відчувається робота професійної команди, актуальні питання і правильно обраний час для проведення заходу – попереду є місяць, щоб використати отримані відповіді та підготувати пакет документів для подачі до ОМС, що є дуже важливим. Вдячні вам за практичні поради та рекомендації. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю», – підсумувала начальниця відділу планування ТОВ «Краматорськтеплоенерго».

 

Окрім цього, під час заходу відбулася презентація нового продукту ТОВ «Інститут місцевого розвитку» – Інформаційно-методичного ресурсу (ІМР)

https://imr-info.org.ua/.

 

Призначення цього ресурсу:

  • оперативне інформування (огляд новин у сфері ЖКГ, інформація про актуальні зміни законодавства з коментарями експертів ІМР), вирішення нагальних завдань та викликів у сфері ЖКП в умовах воєнного стану, аналітичні матеріали, історії успіху та найкращі практики міст і підприємств;
  • надання фахової інформаційно-консультаційної підтримки та методичної допомоги ОМС та підприємствам сфери ЖКП з виробничо-технічних, фінансово-економічних, регуляторних, інституційних, організаційно-правових, комерційних та інших питань;
  • залучення широкого кола фахівців до відкритого діалогу, обміну думками та досвідом для пошуку дієвих рішень та ефективних механізмів.

З 01 червня до 31 липня 2024 року триватиме період тестового використання ресурсу: доступ буде відкритий для всіх охочих (за умови авторизації).

 

 

 

***

 

Слідкуйте за анонсами майбутніх заходів електронною поштою. Якщо ви не отримуєте від нас подібні повідомлення, напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із проханням додати вашу ел. адресу до розсилки, зазначивши сферу, що вас цікавить (ЦТП, ЦВП/ЦВВ – для підприємств) чи приналежність до ОМС.