тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Фінансування: USAID Проєкт енергетичної безпеки (USAID ПЕБ)

Роль ВБО ІМР: виконавець проєкту

 

Період упровадження: 20 грудня 2021 року — 19 червня 2023 року

 

Метою цього гранту є створення сталої онлайн-платформи для розбудови спроможності у секторі централізованого теплопостачання (ЦТ) та започаткування проведення спеціально розроблених тренінгів як в режимі онлайн, так і офлайн.

 

Цільовою аудиторією тренінгів з розбудови спроможності мають стати компанії з ЦТ та органи місцевого самоврядування, які прагнуть розвинути свій потенціал у різноманітних напрямках функціонування теплопостачальних підприємств та управління сектором ЦТ.

 

Виконання цього грантового проєкту передбачає:

  1. Створення онлайн-платформи для розміщення навчальних матеріалів, корисної інформації, засобів та ресурсів для розбудови потенціалу підприємств та ОМС з питань діяльності та управління у сфері ЦТ.
  2. Формування бази знань вже наявної інформації, засобів та ресурсів для розбудови спроможності у сфері ЦТ.
  3. Започаткування проведення спеціально розроблених тренінгів для компаній з ЦТ та ОМС.
  4. Розробка бізнес-плану щодо забезпечення сталого функціонування онлайн-платформи з розбудови спроможності у секторі ЦТ.

Якщо ви бажаєте отримувати інформацію щодо заходів у рамках цієї грантової програми, напишіть ел. лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «прохання додати до розсилки / онлайн-платформа».