тел.: (044) 428-76-10

вул. Нижній Вал, 15, офіс 403, м. Київ, 04071


Онлайн-опитування суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання щодо напрямків удосконалення нормативно-правової бази з регулювання інвестиційної діяльності

 

У листопаді 2021 р. Інститутом місцевого розвитку було проведено онлайн-опитування деяких теплопостачальних підприємств стосовно необхідності та напрямків вдосконалення нормативно-правового регулювання інвестиційної діяльності.

Мета проведеного опитування – з’ясувати думку ліцензіатів щодо «слабких місць» законодавства, визначити перелік неврегульованих питань, які ускладнюють планування та реалізацію інвестиційних програм, а відтак потребують удосконалення та/або належного врегулювання.

Опитування проводилося за допомогою Google Forms. До участі було запрошено 30 ліцензіатів у сфері теплопостачання, з яких 18 (60%) надіслали свої відповіді.

Дякуємо всім, хто взяв участь в опитуванні!

 

Результати онлайн-опитування суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання щодо напрямків удосконалення нормативно-правової бази з регулювання інвестиційної діяльності.

 


 

Оцінка показників ліквідності та обсягу робочого капіталу суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання

 

Наприкінці 2021 р. Інститутом місцевого розвитку було проведено оцінювання показників ліквідності та дослідження наявності робочого капіталу 17 теплопостачальних підприємств.

Дослідження було проведено з метою оцінити фінансово-економічний стан та особливості функціонування теплопостачальних підприємств за показниками фінансової звітності, виявити загальні тенденції зміни показників платоспроможності для підприємств галузі, а також визначити напрямки удосконалення чинних підходів до формування тарифів за системою «витрати плюс».

Дякуємо всім, хто взяв участь в опитуванні!

 

Результати онлайн опитування «Оцінка показників ліквідності та обсягу робочого капіталу суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання».

Коментарі та пропозиції до цього матеріалу (у разі наявності) просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20.02.2022 р.

 

***

Результати проведених фахівцями ІМР опитувань (виконаних додаткових розрахунків), зроблених висновків та узагальнень буде враховано при розробці пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази з питань формування та встановлення тарифів, регулювання інвестиційної діяльності  у сфері теплопостачання.

 

Якщо ви бажаєте отримувати запрошення до участі в опитуваннях чи консультаційних заходах, які проводить ІМР, напишіть нам на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «Прохання включити адресу _повна назва підприємства_ до розсилки».